Главная - Про компанію

Про компанію

Полімерна тара для комфортного та прибуткового бізнесу

 

Компанія ТМ АДЕР УКРАЇНА – це підприємство по виготовленню полімерної тари. Ми виробляємо полімерні вироби для зберігання та перевезення рідини – це каністри, пляшки, каністри особливого дизайну та інші ємності. В тому числі поліетиленові пляшки та каністри для перевезення та зберігання кислот, лугів, солей. А також поліетиленову та ПЕТ тару для зберігання харчових продуктів.

Якщо ваше виробництво — в галузі агрохімії, автохімії, побутової хімії, будівельної чи харчової промисловості, то умови співпраці з нашою компанією дозволять вам налагодити безперебійні продажі та постачання всього, що потребує надійної тари. Ваша продукція буде захищена на весь термін зберігання, її перевезення буде безпечним та якісним.

 

ТМ Адер Україна – ваш надійний партнер

  • Вирішення будь-яких ваших задач. У нашому розпорядженні обширний парк європейського обладнання з Німеччини, Італії, Болгарії для різних цілей.
  • Ви отримаєте тару будь-якої форми, кольору та об’єму. Величезний досвід проектування дозволяє створювати ексклюзивні зразки тари під будь-яку продукцію. Ми працюємо понад 10 років.
  • Ваше замовлення буде виконане вчасно. Фахівці швидко розроблять та впровадять у виробництво новий проект. Бездоганно налагоджена система логістики.

Надійність тари – цілісність продукції

На складі, в магазині, в дорозі ваша продукція залишиться в цілості та безпеці. По-перше, тара виготовляється з поліетилену високої якості, без використання вторинної сировини, тому не боїться впливу зовнішнього середовища. По-друге, на кришках знаходиться кільце пломбування, яке не дозволяє непомітно розкрити упаковку товару.

 

Барвистий дизайн тари – приплив нових клієнтів

Замовляйте у нас жорстку полімерну тару будь-якої форми та кольорової палітри. Крім зовнішньої привабливості, це дозволяє розрізняти продукцію за видами.

Дизайн тари дозволяє зручно наносити фірмову етикетку. Краса та естетичність залучать до вашої продукції нових клієнтів. А це зростання ваших продажів.

 

Конструкція тари – економія ваших коштів

Каністри мають пази фіксації для високої стійкості. При штабелюванні не знадобиться прокладний матеріал. Це позбавить вас додаткових витрат.

Зручність конструкції забезпечує стійкість тари під час транспортування. Це заощаджує місце та знижує вартість доставки.

 

Впевніться, що співпрацювати з нами дійсно зручно та вигідно

 

Можливість вибору, економія часу та сил.Ви отримуєте все в одному місці, не звертаючись до десятки фірм. Ми маємо величезний асортимент тари. На ваш вибір – популярний або ексклюзивний формат упаковки будь-якої форми, кольору та розміру.

Мінімум часу для отримання замовлень. На наших складах завжди є готова продукція. Купівля тари не затримає постачання вашої продукції – вона буде упакована вчасно.

Гарантії продукції. Вся тара випускається згідно з технологічним регламентом, нормами та вимогами виробництва. Всі вироби – поліетиленові каністри, пляшки та ПЕТ тара сертифіковані, всі проходять випробування на міцність.

Найкращі ціни. Найновіші технології, які ми використовуємо, знижують собівартість тари, тому ми пропонуємо вигідні ціни.

Доставка по всій території України.

Безкоштовні консультації та зразки продукції.

 

Консультації та заявки за телефоном +38(050) 480 43 98. Задайте своє питання через форму на сайті.

8:00 - 20:00

Телефонуйте нам за телефонами:

(050) 480 43 98 (056) 790 40 49

Або пишіть на пошту:

ader@ader.dp.ua

Або заповніть форму нижче: