Главная - Послуги

Послуги

Компанія «ТМ Адер Україна» розробить для Вас дизайн та конструкторську документацію на будь-яку полімерну тару, та оснащення до них за Вашим бажанням.

 

ДИЗАЙН

Розробка дизайну проводиться із застосуванням комп’ютерних технологій. При розробці ескізу ми враховуємо специфіку, формат та матеріал виробу. На етапі розробки концепту ми показуємо попередній варіант 3D моделі виробу, що дозволяє визначитися з напрямком подальшого доопрацювання макету та отримання готового виробу точно з Вашими вимогами. Також дизайн розробляється як за кресленнями (ескізами) замовника, так і за зовнішнім виглядом чи макетом, з урахуванням індивідуальних вимог.

 

 

КОНСТРУКТОРСЬКА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Ми розробимо конструкторську документацію під екструзійно-видувні, пневмоформувальні машини на форми будь-якої складності: розбірні форми, форми для пляшок із похилою горловиною, одномісні та багатомісні форми.

 

 

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИДУВНИХ ТА ЛИВАРНИХ ФОРМ

У процесі виробництва форми на всіх стадіях виробничого циклу застосовуються найсучасніші засоби металообробки з високою точністю та якістю виробів, завдяки чому скорочуються терміни виробництва.

 

 

 

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ЛОГОТИПІВ
За бажанням замовника можливе виготовлення продукції з логотипом Вашої компанії, що захистить Вас та Ваших споживачів від підробок та дозволить виділити Вашу компанію як бренд серед конкурентів.

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ОСНАЩЕННЯ
Також, за бажанням замовника, можливе виготовлення змінних горловин під різні діаметри кришки на вашу продукцію.

8:00 - 20:00

Телефонуйте нам за телефонами:

(050) 480 43 98 (056) 790 40 49

Або пишіть на пошту:

ader@ader.dp.ua

Або заповніть форму нижче: